BENBOW jest firmą z tradycjami, specjalizującą się w produkcji narzędzi pneumatycznych. W szczególności projektowaniem i produkcją urządzeń dla lakierni, warsztatów, myjni samochodowych i studiów detailingowych. BENBOW to zespół entuzjastów, dla których sprzęt, narzędzia i akcesoria to nie tylko dziedzina pracy, ale i pasja.

Misja: Dostarczanie produktów funkcjonalnych o dobrej jakości dających radość i satysfakcję dla użytkownika. Selekcja produktów w oparciu o wysoką dbałość o marże i koszty. Marka nastawiona na profit - dbałość o wynik dla zadowolenia partnerów b2b i zespołu.

Wizja: BENBOW - one - stop staff. Marka pierwszego i ostatniego wyboru.

Naszym wiodącym produktem są samodzielnie opracowane pistolety lakiernicze, które podobnie jak inne nasze produkty, są wynikiem wieloletnich badań i rozwoju we współpracy z wiodącymi serwisami i lakierniami. Informacje zwrotne od lakierników przyczyniły się do opracowania pistoletów lakierniczych, które zostały zoptymalizowane pod kątem wydajności i ergonomii oraz oferują niesamowite rezultaty w atrakcyjnej cenie dla krytyków i testerów produktów.

Oprócz pistoletów lakierniczych produkujemy również pneumatyczne pistolety do czyszczenia oraz inne pneumatyczne i ręczne narzędzia potrzebne do dokładnego czyszczenia pojazdów wewnątrz i na zewnątrz.

Oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości, nadające się do stałego użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez kilka pokoleń, ścisła współpraca z naszymi hurtownikami i klientami końcowymi, nasze warsztaty partnerskie, w których każdy z naszych produktów jest testowany i udoskonalany przez wiele miesięcy, sprawiły, że staliśmy się jednym z wiodących producentów w naszych kanałach dystrybucji. To motywuje nas do ciągłego rozwoju i tworzenia nowych, lepszych produktów.

Skorzystaj z tej strony internetowej lub innych naszych atrakcyjnych kanałów sprzedaży, takich jak Amazon, eBay i przetestuj swój nowy ulubiony produkt BENBOW już teraz!